Sportovní den 2023

29. června 2023 proběhl na 2. stupni sportovní den. Žáci jednotlivých tříd změřili své síly v kopané, plážovém volejbalu a v ringu.

Administrátor

29. 6. 2023 11:50

Sportovní den

29. 6. 2023 11:46

Turnaj v baseballu - 1. místo

14. června 2023 se třída 2. A zúčastnila turnaje v baseballu v areálu Na Hvězdě, kde zaslouženě získala 1. místo. Součástí tohoto turnaje byla i soutěž v hodu míčkem do dálky, kde první tři místa ovládli opět žáci 2. A - David Caha, Derik Taras a Nicolas Čermák. Sportovní dopoledne jsme si všichni náramně užili.

20. 6. 2023 15:14

1. místo v baseballu

Republikové finále Poháru rozhlasu

Ve středu 7. června se ve Svitavách konalo republikové finále tradiční atletické soutěže O pohár rozhlasu. Družstvo starších dívek z naší školy se opět probojovalo mezi osm nejlepších škol v republice a zaslouženě si jelo užít skvělou atmosféru tohoto závodu. Situaci trochu zkomplikovalo to, že děvčata musela odjet ze sportovního kurzu, ale i s tím se porvala statečně. Eliška Trojanová vyhrála individuální soutěž ve vrhu koulí v novém osobním rekordu a osobák si udělala též v běhu na 60 m. Ostatní děvčata lehce zaostala za výkonem z krajského kola, a tak obsadila osmé místo. Přesto jim moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

20. 6. 2023 14:41

Republokové finále PR

20. 6. 2023 14:46

Okresní kolo plážového velejbalu

Ve středu 14. června se uskutečnilo okresní kolo plážového volejbalu, kterého se na naší škole zúčastnilo pět škol. Přijela družstva dívčí i chlapecká a za ideálního sportovního počasí předvedla pěkné bojovné výkony. V kategorii chlapců vyhrál tým kluků z Hrotovic, naše dva chlapecké týmy obsadily druhé a třetí místo. V kategorii dívek se mezi naše děvčata, která skončila na prvním a třetím místě vmezeřil tým dívek z Jemnice. Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci a gratulujeme!!

20. 6. 2023 14:48

Plážový volejbal

20. 6. 2023 14:45

Školní kolo plážového volejbalu

V pondělí 31. května proběhlo školní kolo plážového volejbalu, kterého se zúčastnilo 16 týmů v kategorii dívek i kluků. Z turnaje vzešla jedna dívčí (Verča a Eliška) a jedna chlapecká (Franta a Dominik) dvojice, která postupuje do okresního kola. To se uskuteční také u nás ve škole 14. června.

5. 6. 2023 14:32

5. 6. 2023 14:33

Vítězství v krajském kole Poháru rozhlasu

Družstvo našich vítězných atletek vyhrálo s velkým náskokem krajské kolo Poháru rozhlasu a postupuje na republikové finále. K tomu ovšem nestačilo pouze vyhrát, ale děvčata se potřebovala umístit v celorepublikovém sčítání do osmého místa. Opět se jim to podařilo, a tak jim budeme držet palce ve středu 7. června, kdy budou měřit síly s nejlepšími atletkami republiky.

5. 6. 2023 13:56

Pohár rozhlasu

5. 6. 2023 14:01

Okrskové kolo McDonald´s cupu

Ve čtvrtek 27. dubna se uskutečnilo okrskové kolo McDonald´s cupu, což je postupový fotbalový turnaj žáků prvního stupně. Naši školu reprezentovali kluci ze 3.A, 4.A i B a z 5.A. Turnaj se hrál na ZŠ Bartuškova a naši kluci po přesvědčivém výkonu zvítězili. Postupují do okresního kola. Moc blahopřejeme!

28. 4. 2023 11:26

McDonald´s cup

28. 4. 2023 11:27

Okresní kolo volejbalu chlapců a dívek

Ve středu a ve čtvrtek 19. a 20. dubna se uskutečnila okresní kola volejbalu chlapců a dívek. Obě družstva obsadila shodně druhé místo. Chlapci hráli v Hrotovicích a porazilo je právě jen domácí družstvo. Děvčata sehrála svůj turnaj doma na Týnské a ve finále podlehla ZŠ TGM. Všem hráčům a hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme!!!

Okresní kolo volejbalu

Testování tělesné zdatnosti žáků 3. a 7. ročníků

Ve středu 19.10. a v pátek 21.10. proběhlo na naší škola testování tělesné zdatnosti žáků 3. a 7. tříd.

21. 10. 2022 21:07

Testování tělesné zdatnosti

21. 10. 2022 21:10

Sportuj jako Zátopkovi

V pondělí 19.9. 2022 si celý svět připomněl sté výročí narození manželů Zátopkových. V Třebíči se u této příležitosti konaly atletické závody s názvem Sportuj jako Zátopkovi. I přes velikou nepřízeň počasí se ho zúčastnilo 8 třebíčských škol. Děti startovaly ve třech disciplínách (60 m, 800 m, oštěp) a štafetě. Družstvo tedy tvořila trojice žáků. Po sečtení jejich výsledků se vyhodnotilo umístění. V kategorii starších žákyň měla naše škola jasné vítězky a v kategorii mladších žáků jsme obsadili druhé místo. Všem zúčastněným dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme.

23. 9. 2022 11:08

23. 9. 2022 11:09

Dne 31.5. 2022 se naše děvčata zúčastnila krajského kola v atletické soutěži Pohár rozhlasu. Podařilo se jim zvítězit a získat takový počet bodů, že postoupila do republikového finále. To se koná 8. 6. 2022 v Trutnově. Děkujeme za vzornou reprezentaci Nikol Horké, Nikole Vodové, Elišce Trojanové, Viole Šauerové, Lucii Antoškové, Barboře Katovské, Tereze Jašové, Kristýně Vojtěchové, Arletě Vladekové a Vanesse Čermákové a přejeme jim hodně štěstí v Trutnově!!!

13. 9. 2022 16:12

Vítězství v Poháru rozhlasu

Dne 16.5. a 18.5.2022 se konalo okresní kolo tradičních atletických závodů Pohár rozhlasu. Po dvou letech bez takovýchto akcí byla účast hojná. V mladší kategorii soutěžilo 13 škol, ve starší kategorii dokonce 16 škol. V obou kategoriích naši školu reprezentovala děvčata. V mladší kategorii dívky ze ZŠ Týnská (Eliška Trojanová, Tereza Jašová, Kristýna Vojtěchová, Viola Šauerová, Nikola Vodová, Nikola Horká, Lucie Antošková, Barbora Katovská) s velkou převahou zvítězily a ve starší kategorii obsadily šesté místo. Mladší děvčata se příští týden zúčastní krajského kola. Držíme jim pěsti a moc gratulujeme.

13. 9. 2022 16:10