Plán akcí na červen 2018

Datum Třída Akce Čas
01.6. 3.B Alternátor 9:00-12:30
01.6. 2.B Den dětí 9:55-11:35
01.6. ŠD Den dětí 13:30 - 15:15
03.6.-07.6. výběr 6.-9. Švýcarsko  
04.6.   ČČK 8:00-12:00
04.6. výběr Foto tříd - Rybníček  
04.6. Abr Školení Praha  
04.6. ŠK Dopravní hřiště 15:00 - 16:45
05.6. 2.A Divadlo O medvědu Ondřejovi 8:30
05.6. 8.B IPS volba povolání 13:45
05.6. 1.A Pasování na čtenáře 8:15
05.6. 1.B Pasování na čtenáře 9:15
05.6. 1.C Pasování na čtenáře 10:15
05.6. ŠK Dopravní hřiště 7:30 - 11:40
05.6. ŠK Florballový zápas se Snipers 17:00 - 18:00
06.6. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
06.6. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
07.6. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
07.6. 5.A Spaní ve škole  
07.6. ŠK DSMC - krajské kolo 7:00 - 16:30
11.6.   ČČK 8:00-12:00
11.6. 4.C Knihovna 8:15
11.6.-12.6. 4.A Výlet Bransouze  
12.6. 3.B Výlet- Rokštejn 7:30-15:00
12.6. 1. BC Výlet ZOO Jihlava  
12.6. ŠK Florballový zápas se Snipers 17:00-18:00
13.6. 5.AC Výlet ZOO Brno  
13.6. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
13.6. ŠD Kreslení na chodník 14:00 - 15:00
14.-15.6. 7.B Výlet - Jalovec  
14.-15.6. 8.A Výlet Koněšín Borovinka  
14.6. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
14.6. 2.A Výlet - Budišov 8:00- 14:00
14.6.   Ocenění žáci - Malovaný dům 13:00
15.6.-17.6. výběr Republikové kolo soutěže Mladý zdravotník  
15.6. 4.B, 5.B Výlet Veveří  
18.6. 3.B Knihovna-Soutěže 8:15-9:30
18.6. 6.A Výlet Rokštejn  
19.6. 7.A Výlet - Jihlavské podzemí 7:30-14:00
19.6. ŠK Florballový zápas se Snipers 17:00 - 18:00
20.-21.6. 8.B Výlet Skřipina  
20.6. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
20.6. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
20.6. 2.B Knihovna 10:15
20.6. 4.B Spaní ve škole  
20.6. 8.A "Soutěž"" Co víš o energetice""" 10:00-12:00
21.6. 2.A Spaní ve škole  
21.6. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
21.6. 2.A Zašovice - Chleba s máslem 8:00-13:00
21.6. 4.A Knihovna 8:00 - 9:15
21.6. 2.B.3.A Školní výlet - Veveří  
21.6.   Schůzka rodičů budoucích prvňáčků 17:00
22.6. 1.B Knihovna - soutěže 9:30-10:45
22.6. 5.B Knihovna - soutěže 11:15
22.6. 6.A,6.B Výlet - ZOO Jihlava 7:30 - 13:00
22.6. ŠK Ukončení sběru víček od PET lahví  
25.6.   Pedagogická rada - klasifikační porada  
25.6. 3.A Knihovna 10:00
26.6. 3.A, 4.C Pekelný kopec - pochod 8:00-15:00
26.6. 8.a 9.roč. Odpadá odpolední vyučování  
27.6-28.6.   Konec vyučování

1.-2.roč.-11:35

3.-5.roč.-12:00

8.-9.roč.-12:30

27.6.   Výměna učebnic  
27.6.   Slavnostní rozloučení s žáky 9.tříd 16:00
27.6. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
27.6. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
28.6.   Sportovní den  
28.6.   Rozloučení se školním rokem 17:00
28.6. 2.A Knihovna - soutěže 8:15-9:30
29.6. všichni Vysvědčení  
    Předání poukázek oceněným dětem  

Administrátor

20. 6. 2018 10:20