Plán akcí na květen 2024

03.05.2024 1.A Myslivci 7:55 - 11:35
03.05.2024 2.A Myslivci 7:55-12:00
03.05.2024 2.B Myslivci 7:55-12:30
03.05.2024 3.B Myslivci 7:55 - 12:30
03.05.2024 výběr okresní kolo Mc Donalds cup 8:00- 13:00
03.05.2024 5.B Myslivci 7:55 - 12:30
03.05.2024 6. A Myslivci 9:30 - 13:30
06.05.2024 3.A,B Plavecká výuka 7:55-9:25
06.05.2024 5.B,9.B, 8.B, 6. A,9.A Focení Rybníček  
06.05.2024 9.A Tvorba filmu - projekt 9:55-11:35
07.05.2024   Konzultační hodiny 16:00-18:00
07.05.2024 I.stupeň Seiferos 10:00
07.05.2024 II.stupeň Seiferos 11:15
08.05.2024   Den vítězství  
09.05.2024   Soutěž Mladý zdravotník Okresní kolo  
09.05.2024 4.A Esko-T 9:55 - 13:25
09.05.2024 4.B Lego aktivity 9:55 - 11:35
10.05.2024 8.B Prevence - Na jedné Zemi 8:00- 12:30
10.5.-12.5.2024   Poznávací zájezd  
13.05.2024 3.A,B Plavecká výuka 7:55-9:25
13.-17.5.2024 4.AB Výměnný pobyt Vídeň  
14.-16.5.2024 ŠK Sběr papíru  
14.05.2024 výběr Atletický čtyřboj 8:00 - 13:00
14.05.2024 1.AB Divadelní představení Pasáž 10:15 - 11:30
14.05.2024 2.A, B Zašovice - Cesta k vlně 7:55-12:30
14.05.2024   Žákovský parlament 13:30
15.05.2024 ŠK - rel- kr. Ujíždíme na kolečkách 15.00 - 17.00
15.05.2024 1.A,B Předplavecká výuka 10:05-10:50
15.05.2024 8.A Prevence - Na jedné Zemi 8:00 - 12:30
16.05.2024 8A.B. Školení dopravní policie ČR 12 40 - 13 25
16.05.2024 3.A Prevence dětských úrazů 3.tříd 8:00-12:00
16.05.2024 1.B Muzeum Třebíč - Památky Třebíčska 8:00 - 11:30
16.05.2024 4.A Knihovna 10:15
14.5. - 15.5 .24 5.B Výlet Hartvíkovice  
17.05.2024 8. A,B výběr "Finále ""Navrhni svůj dům""" 8:00-13:30
17.05.2024 3.BC Prevence dětských úrazů 3.tříd 8:00-12:00
20.05.2024 7.A Seminář - soc.sítě, extrémismus 8:00-9:30
20.05.2024 7.B Seminář - soc.sítě, extrémismus 10:00- 11:30
20.05.2024 3.A,B Plavecká výuka 7:55-9:25
20.5.-24.5. výběr Poznávací zájezd  
21.05.2024 2.B Lego-výstava 7:55-10:00
21.05.2024 5.A,4.A Praha 7:00 - 19:30
22.05.2024 ŠK - rel- kr. Labyrint 15.00 - 17.00
22.05.2024 2.A Lego výstava 7:55 - 9:45
22.05.2024 1.A,B Předplavecká výuka 10:05-10:50
22.05.2024   Schůzka ŠPP 13:30
23.05.2024 3.A Lego aktivity - výstava 9:30 - 11:30
23.05.2024 3.B Lego aktivity - výstava 10:30 - 12:30
24.05.2024 1.A Lego aktivity 9:55 - 11:35
27.05.2024 5.A,4.A Jihlava divadlo - Kniha džunglí 8:00 - 13:00
27.05.2024 8A hoši,8B dívky Cesta k sýru, farma Zašovice 6:27 - 14:00
27.05.2024 3.A,B Plavecká výuka 7:55-9:25
28.05.2024 1. A Knihovna - Pasování na čtenáře 8:00 - 10:00
28.05.2024 1.B Knihovna-pobočka Modřínova 9:00 - 10:30
28.05.2024 2.B Knihovna-pobočka Modřínova 8:30-11:00
29.05.2024 ŠK - rel. kr. Bowling 15.00 - 17.00
29.5.-30.5. 3.B,C Výlet Borovinka 8.00-16.00
29.05.2024 1.A,B Předplavecká výuka 10:05-10:50
30.05.2024   Školení - čtenářské dílny na ZŠ 15:00 - 18:00
30.05.2024 8.AB Rajhrad - exkurze 8:00 - 14:00
30.05.2024 ŠD Den dětí 13.30 - 15.00
31.05.2024 1.st.+ 8. a 9.roč. Barevný den dětí 8:00-11:30

Administrátor

6. 5. 2024 11:24