Plán akcí na únor 2020

03.2. 3.ABC Změna rozvrhu - plavání  
03.2. 6.B Prevence - Pohodová třída I. 7.55-10.45
03.2. 5B 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
03.2. 8A 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
03.2. 3C 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
03.2. 7A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
03.2. 8B 6 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
04.2. 6B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
04.2. 4A 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
04.2. 3B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
04.2. 3A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
04.2. 9A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 9B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 9A 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 4B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 5A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 8A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 6A 6 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
05.2. 4.B Knihovna 11.00.00
05.2. ŠD Bijásek 13.10-15.40
06.2. 3.ABC Plavecká výuka 7.55-9.25
06.2. 2.B Bruslení 8.00-10.00
06.2. 7B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
06.2. 4A 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
06.2. 7A 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
06.2. 3A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
06.2. 3B 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
06.2. výběr 2.st. Konverzační soutěž v německém jazyce okresní k. 8.00 - 14.00
07.2. 3.C Knihovna - Řemesla 10.15-11.30
07.2. 5A 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
07.2. 3C 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
07.2. 5B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
07.2. 8B 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
07.2. 6B 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2.   Školní kolo recitační soutěže 14.00.00
10.2. 5B 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2. 8A 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2. 3C 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2. 7A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2. 8B 6 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
10.2. 3.B Knihovna-Aprílová škola 8.15-9.30
11.2. zást.5.-9.tř. Śkolní parlament 13.30-14.00
11.2. 6B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
11.2. 4A 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
11.2. 3B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
11.2. 3A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
11.2. 9A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 9B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 4B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 5A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 8A 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 6A 6 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
12.2. 1.st výběr Minivolejbal 8.00 - 13.00
12.2. ŠD Karneval 13.45-15.20
12.2. výběr 7A okresní kolo konverzace v AJ  
13.2. 3.ABC Plavecká výuka 7.55-9.25
13.2. 7B 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
13.2. 4A 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
13.2. 7A 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
13.2. 3A 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
13.2. 3B 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
13.2. výběr 8-9r. okresní kolo konverzace v AJ  
14.2. 5A 1 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
14.2. 3C 2 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
14.2. 5B 3 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
14.2. 8B 4 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
14.2. 6B 5 vyuč.hod. rodilý mluvčí  
17.2. 6.A Prevence - Pohodová třída II. 7.55-10.45
17.2. 3.A Knihovna - Svěrák 10.15-11.30
17.2. 1.A Knihovna 8.15 - 9.30
18.2. 3.BC Prevence - Pohodová třída II. 7.55-10.45
18.2. 2.A Knihovna - Aprílová škola 8.00-9.30
19.2. výběr 2.st. školní kolo biologické olympiády 8.00 -11.00
20.2. 3.ABC Plavecká výuka 7.55-9.25
20.2. ŠD DO-RE-MI /pěvecká soutěž / 14.00- 15.00
20.2. 7.ročník přednáška Na prahu dospělosti 11.30 - 13.25
22.2.-28.2.   LVK  
25.2. ŠK Návštěva Alternátoru 14.30 - 16.30
27.2. 3.ABC Plavecká výuka 7.55-9.25
28.2. 1. B Knihovna 10.15
  ŠK Dopravní testy ve 4. a 7. třídách dle domluvy

Administrátor

14. 2. 2020 8:41