Plán akcí na říjen 2019

01.10. zást.5.-9.tř Śkolní parlament 13:30-14:00
01.10. ŠK Zahájení sběru kaštanů, PET víček, hliníku  
02.10. ŠD Bijásek 13:10 - 15:40
03.10. 2.A Předplavecká výuka 10:30-11:15
03.10. 4.B Prevence - Kruh závislosti I. 7:55 - 10:45
03.10. 1.A Zahrada u řeky 8:00 - 11:30
03.10. 4.A Běh naděje 9:30 - 12:30
03.10 5.B Knihovna -Královna Ester -divadlo 10:00-11:00
04.10. 2.B Předplavecká výuka 9:40-10:25
04.10. 3.C Knihovna - Hurvínek 10:15-11:30
04.10. ŠD Sportovní odpoledne 14:00 - 15:00
07.10. 2.B Zpívat nás baví 10:15
07.10.   Setkání metodiků na ŠPZ 13:00
07.10. 3.A Bruslení 8:00-10:00
08.10. 4.AB Plavecká výuka 11:25-12:50
08.10.   Konference SRPŠ 17:15
08.10. 8.,9.tř. Roadshow - spol.místnost 14:00-15:40
08.10.   Třídní schůzky 18:00
09.10. 4.AB Baliny 7:55 - 12:30
09.10.   Setkání výchovných poradců na IPS Úřadu práce 13:00 - 15:00
09.10. 5.B Knohovna -židovské město 10:30-11:30
10.10. 2.A Předplavecká výuka 10:30-11:15
10.10. 1.B Zahrada u řeky 8:00 - 11:30
11.10. 2.B Předplavecká výuka 9:40-10:25
14.10. 4.A Prevence - Kruh závislosti I. 7:55-10:45
14.10. 3.B Knihovna -Sísa Kyselá 8:15-9:30
14.10. 3.A Bruslení 8:00-10:00
15.10. 4.AB Plavecká výuka 11:25-12:50
17.10. 2.A Předplavecká výuka 10:30-11:15
17.10. 1.B Baseball - ukázková hodina 7:55
17.10. 1.A Baseball - ukázková hodina 8:50
17.10. 9.A,B Didacta 11:45-13:25
17.10. ŠD Pouštění draků na Hrádku 14:00-15:00
18.10.   Ředitelské volno - školení pedagogů  
18.-20.10.   Školení čtenářské gramotnosti LUNA  
21.10. 3.A Knihovna - Žáček 10:15:-11:30
22.10. 4.AB Plavecká výuka 11:25-12:50
22.10. 1.A,1.B Baliny 8:00 - 12:00
22.10.   Metodické setkání výchovných poradců 13:00-15:30
23.10. 1.st. Svět bubnů-hudební představení 10:00-11:00
23.10. 2.st. Svět bubnů-hudební představení 11:15 -12:15
24.10.   Rada školy 16:00
24.10. 2.A Předplavecká výuka 10:30-11:15
24.10. 1.B Knihovna 10:15
25.10. 2.B Předplavecká výuka 9:40-10:25
25.10. 2.A Knihovna - Pohádky z Pařezové chaloupky 8:15
28.10.   Den vzniku samostatného československého státu  
29.-30.10.   Podzimní prázdniny  
30.10. 1.A Knihovna  
31.10. 7.A Prevence 7:55-10:00
31.10. ŠK Soutěž o skřítka Podzimníčka  
31.10. 2.A Předplavecká výuka 10:30-11:15

Administrátor

10. 10. 2019 13:14