Plán akcí na květen 2018

Datum Třída Akce Čas
01.5.   Svátek práce  
02.5. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
02.5. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
02.5. 8.A Prevence - Na jedné Zemi II. 8:00-12:00
02.5. 1.B Knihovna 10:15-11:30
03.5. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
03.5. 8.B Prevence - Na jedné Zemi II. 8:00-12:00
03.5.   Prověrka BOZP 10:30
03.5. výběr volejbal krajské kolo 7:00-15:00
04.5. 9.AB Prevence - Hrou proti AIDS 8:00-10:00
04.5. 5.B Knihovna - Foglar 11:15
04.5. 8.A,B Rajhrad - exkurze 7:55 - 14:00
04.5. Hessová Školení 8:00-15:30
07.5.   Ředitelské volno  
07.5. Roupcová Školení inkluze Brno  
08.5.   Den vítězství  
09.5. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
09.5. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
09.5. 3.A Knihovna 10:00
09.5. 4.C Knihovna 8:15
09.5. 2.A Prevence - Policie ČR - třída 8:00-9:00
10.5. výběr Dyslektická olympiáda  
10.5. 8.B První pomoc do škol 1.-3.hod.
10.5. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
10.5. 4.A Knihovna 8:00 - 9:15
10.5. výběr Okresní kolo plážového volejbalu 8:00-13:00
11.5. 8.A První pomoc do škol 1.-3.hod.
11.5. 9.AB Prevence MP - sebeobrana 8:00- 12:00
11.5. 5.B Knihovna - Osobnosti 11:15
11.5. výběr Pangea 5:00-19:00
11.5. všichni

Krácení vyučování:

1.roč.-11:15 hod., 2.roč.-11:35 hod., 3.roč.-11:45 hod., 4.roč.-12:00 hod., 5.roč.-12:15 hod., 2.stupeň-12:30 hod.

 
11.5.-13.5 zam.školy Poznávací zájezd  
14.5. 4.C Dopravní hřiště 8:00:12:00
14.6. 3.B Knihovna-M.Kratochvíl 8:15-9:30
15.5. 8.A,B Navrhni svůj dům 14:00 - 15:40
15.5. výběr Pohár rozhlasu ml.žáci 8:00-13:00
16.5.-18.5. 9.A Výlet Jalovec  
16.5.   ČČK oblastní kolo soutěže Mladý zdravotník 8:00-14:00
16.5. 2.B,3.B Divadlo Máme rádi písničky 8:30
16.5. 4.B,5.BC Osvobozené divadlo a divadlo Semafor 10:15
16.5. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
16.5. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
16.5. ped.prac. Druhý cyklus intervize 14:30
16.5. 4.A,4.C Praha - exkurze 7:30 - 20:00
16.5. ŠD Bijásek 13.10 - 15.45
16.5. výběr Pohár rozhlasu st. žáci 8:00-13:00
17.5. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
17.5. 6B výlet 8:00-14?
17.5. Dívky 7. Tř Čas proměn 10:00
18.5. 7.A,9.B Listování s Lukášem Hejlíkem 9:00- 10:00
20. -26.5. výběr 5-9. roč. Jazykový vzdělávací pobyt - Oxford  
21.5. 1.C, 1.B Baliny - Od jara do podzimu 8.00-11:35
21.5. 4.B Dopravní hřiště 8:00:12:00
21.5. ped.prac. Školení GDPR 15:00
22.5. 2.A MP - Služebna 8:00
22.5. ŠD závody na koloběžkách 13.40 - 15.00
23.5. 3.AB Prevence dětských úrazů 7:55-11:35
23.5. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
23.5. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
23.5. 2.B Knihovna 10:15
23.5. 7.A,B Kralice n.Osl. .- literární exkurze 7:55 - 14:00
24.5.   Konzultační hodiny 16:00-18:00
24.5. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
24.5. 2.A Knihovna - Cestujeme po Evropě 8:15-9:30
25.5. 5.B Knihovna - Báje 11:15
28.5. 1.A Knihovna - Neplač Zrzečko 10:15-11:30
29.5.   Schůzka školního parlamentu 13.30
29.5. výběr Okresní kolo Pythagoriády 8:00 - 12:00
29.5. 8.A IPS volba povolání 13:45
30.5. 1.A Předplavecká výuka 9:40-10:25
30.5. 1.C Předplavecká výuka 10:30-11:15
30.5. 3.A, 4.A, 2.B, 4.C Divadlo, Princ Bajaja  
31.5. 1.B Předplavecká výuka 8:50-9:35
31.5. 2.A Mezilidská tolerance-prevence Střed 8:15-11:00
31.5. 5.B Spaní ve škole  

Administrátor

14. 5. 2018 10:41