Plán akcí na červen 2019

Datum Třída Akce Čas
03.-04.6. 8.B Výlet, Koněšín - Borovinka  
03.6. 4.B Prevence - Kruh závislosti 8:00-10:00
03.6. 1.B Dobrodružství hastrmana Tatrmana 8:30
03.6. ŠD Den dětí - vystoupení ZK 13:30 - 15:15
03.6. 5.A Průvodci Třebíčí 8:00:12:30
04.-05.6. 5.A Výlet, Koněšín - Borovinka  
04.-06.6. 9.B Výlet Templštejn  
04.6. výběr Turnaj ve florbale 15:00-18:00
04.6. 1.AB,2.C,3.A,4.B,6.AB,8.A Focení tříd Rybníček  
04.6. 5.-9.roč. Školní parlament 13:30-14:30
05.6. 3.B Knihovna 10:15
06.6. výběr Krajské kolo soutěže Mladý cyklista  
06.6. 2.C Výlet Rokštejn 6:45 - 13:00
07.6. 4.A Knihovna 10:15 - 11:35
07.6. 2.A Knihovna - beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou 10:15-11:30
10.-11.6. 7.A Výlet, Jalovec  
10.6. 4.B Knihovna Scribtorium 9:00-10:00
10.6. 3.AB Prevence dětských úrazů 8:00-11:30
10.6. 1.B Knihovna Hrátky s jazykem 10:15
11.6. ostatní školy Prevence dětských úrazů 8:00-11:30
11.6. výběr Turnaj ve florbale 15:00-18:00
12.6. ŠK Projektový den 7:30 - 14:30
12.6. 8.AB Den školy VO A SŠ Třebíč 12:00-13:20
12.6. 1.B Výlet Budišov 8:00 - 12:00
12.6.-13.6. 3.B Výlet Bransouze  
13.6. 7.B Výlet  
13.6. 5.C Knihovna 10:15
13.6. 9.AB Exkurze Dalešice, Dukovany 8:00-14:00
13.6. 4.A, 5.A, 2.A, 3.B Focení - Hrádek  
16.-21.6. 8.-9. roč. výběr Zahraniční zájezd do Francie  
17.6. 2.A Knihovna 10:15-11:30
17.6. 2.B Výlet Alternátor  
18.6. 2.A Výlet pěšky  
18.-19.6. 4.A Výlet, Koněšín - Borovinka  
18.6. ŠD Sportovní odpoledne 13:40 - 15:00
18.6. 3.A Výlet Bohuslavice  
19.6. 6.A Spaní ve škole  
19.6. 1.A Výlet pěšky  
20.6. 2.B Knihovna-Soutěže 10:15-11:35
20.6.   Schůzka rodičů budoucích prvňáčků 17:00
20.6. 5.A Knihovna 8:00 - 9:30
20.6.   Ocenění žáci - Malovaný dům 11:00
20.6. 3.A Spaní ve škole  
21.6. 2.C Knihovna - Soutěže 10:15-11:30
22.6. výběr 1.A Cesta pohádkovým lesem 12:30-16:00
24.6.   Pedagogická rada - klasifikační porada 14:00
25.6. 7.A Exkurze do Kralic  
25.6.   Předání poukázek oceněným dětem 9:00
25.6. 8.a 9.roč. Odpadá odpolední vyučování  
26.6.   Slavnostní rozloučení s žáky 9.tříd 16:00
26.6. 3.A Knihovna - soutěže 8:15-9:35
26.6. ŠD Rozloučení - sladká tečka 14:00 - 15:00
26.6.   Výměna učebnic  
26.6. Všichni Krácení vyučování 1.-2.roč.-11:35 3.-5.roč.-12:00 6.-9.roč.-12:30
27.6. Všichni Krácení vyučování

1.-2.roč.-10:30 3.-5.roč.-11:00 6.-7.roč.-11:30 8.ročník -11:50

27.6.   Sportovní den  
27.6.   Rozloučení se školním rokem 17:00
28.6. Všichni Vysvědčení,krácení vyuč. 8:40

Administrátor

21. 6. 2019 11:22