Plán akcí na květen 2019

Datum Třída Akce Čas
01.5.   Svátek práce  
02.5. 7.B Prevence - Mediální džungle 8:00-10:45
02.5. 5.C Knihovna 10:15
03.5. 8.B První pomoc do škol 1.- 3.hod.
03.5. 8.A První pomoc do škol 4.- 6.hod.
06.5. 4.A Testování ČŠI 7:55
07.5. 4.B Testování ČŠI 7:55
07.5. 8.A,B "Školní finále ""Navrhni svůj dům""" 14:00 - 15:00
08.5.   Den vítězství  
09.5. 2.B Knihovna-J.Lada 10:15-11:35
09.5. 9.AB Prevence - Hrou proti AIDS 10:00 - 11:30
09.5. výběr Okresní kolo Mladý zdravotník 8:00-14:00
10.-12.5.   Poznávací zájezd pracovníků školy,krácení vyučování 1.roč.-11:15 hod. 2.roč.-11:35 hod. 3.roč.-11:45 hod. 4.roč.-12:00 hod. 5.roč.-12:15 hod. 2.st.-12:30 hod.
10.5. 8.B První pomoc do škol 8:00-11:00
10.5. 4.A Knihovna 10:15 - 11:35
10.5. 3.A,3.B Baliny - Země skřítků 8:00-12:30
10.5. 7.B Beseda - předsudky 10 -11:30
13.5. 8.A První pomoc do škol 8:00-11:00
13.5. 4.A Testování ČŠI - náhradní termín  
13.5. 1.A, 2.A Baliny- Země skřítků 8:00-12:30
13.5.   Prověrka BOZP 11:00
13.5. 3.A Ukázková hodina - basketbal 9:55
13.5. 2.B,2.C Ukázková hodina - basketbal 10:50
14.5. 4.B Testování ČŠI - náhradní termín  
14.5. 8.A,B Rajhrad u Brna - exkurze 8:00-15:45
14.5. výběr Pohár rozhlasu 8:00 - 13:00
14.5. 3.A Vida! 7:30 - 15:00
14.5. ŠK Solná jeskyně 15:00-17:00
15.5. výběr Pohár rozhlasu 8:00 - 13:00
15.5. ŠD Bijásek 13.10 - 15.30
16.5.   Konzultační hodiny 16:00-18:00
16.5. 4.B Prevence - Kruh závislosti 8:00-10:45
16.5. 8.B IPS-Úřad práce 11:45-13:15
16.5. 2.A,3.B Ukázková hodina - basketbal 9:55
16.5. 1.A Knihovna - Neotesánek 10:15
16.5.-17.5. 5.B Výlet Jalovec  
17.5. ŠD,ŠK Projektový den EU mimo školu- Vlna,len-2.st.  
17.5.   Panggea Praha Vedralová 8. A  
20.5. 2.A Knihovna 10:15
20.5-24.5. 4. a 5.roč. Výměnný pobyt žáků Vídeň  
23.-24.5. 7B Výlet Koněšín  
21.5. ŠD Kouzelnická show. Italské akrob. duo 13:45 - 15:00
22.5. výběr MINIVOLEJBAL 8:00-14:00
23.5. 5.A Knihovna 8:00 - 9:30
23.5. 1.stupeň Ukázka -aplikovaná elektronika dopoledne
24.5. 2.C Knihovna - Hlásí se krtek 10:15-11:30
24.5.   Volby do EP 14:00 - 22:00
25.5.   Volby do EP 8:00 - 14:00
28.5. 4.A Prevence - Kruh závislosti 8:00-10:45
28.5. ŠD Závody na koloběžkách 14:00 - 15:00
28.5. výběr Netradiční soutěž v německém jazyce 7:30
28.5.   Okresní kolo Pythagoriády  
29.-31.5. 9.A Výlet Templštejn  
29.5. 1.A Pasování na čtenáře 8:15
29.5. 1.B Pasování na čtenáře 9:15
30. - 31.5. výběr "AJ přespání ve škole ""Slumber party"""  
30.5. 6.B Výlet  

Administrátor

7. 5. 2019 7:33