Školní parlament

Zasedání školního parlamentu se konají jednou za dva měsíce ve společenské místnosti školy. Účastní se ho vedení školy, výchovný poradce, preventista, vedoucí školního klubu a zástupci tříd 2. stupně ZŠ.

Ve školním roce 2019/20 reprezentují své třídy ve školním parlamentu tito žáci:

• 5.A -
  • 5.B -
  • 5.C -
  • 6.A -
  • 6.B -
  • 7.A -
  • 7.B -
  • 8.A -
  • 8.B -
  • 9.A -
  • 9.B -

Činnost našeho školního parlamentu přispívá ke zlepšení komunikace mezi žáky a učiteli, poskytuje zázemí pro vyslovení názorů a námětů dětí ve vztahu k vedení školy, zapojuje žáky do bližší spolupráce s činností Studentského parlamentu města Třebíče.

K cílům školního parlamentu patří:

1. poskytnout žákům možnost svými názory a připomínkami podílet se na rozvoji školy a jejího prostředí
  2. poznat názory a náměty dětí
  3. učit žáky komunikačním dovednostem mezi sebou samými i ve vztahu k dospělým
  4. přispívat ke zvýšení sebedůvěry a zodpovědnosti žáků
  5. pomáhat prosazovat náměty a projekty připravované Studentským parlamentem města Třebíče

Termíny zasedání školního parlamentu ZŠ Týnská ve školním roce 2019/2020:

3. 9. 2019 12:46